Květen 2008

Uhádnete?

15. května 2008 v 9:48 Hádanky

ODPOVĚZ NA NÁSLEDUJÍCÍ OTÁZKY:
1) KTERÝ STUDENT JE OSPALÝ?
2) KTEŘÍ Z KLUKŮ JSOU DVOJČATA?
3) KTERÉ Z HOLEK JSOU DVOJČATA?
4) KOLIK HOLEK JE NA OBRÁZKU?
5) KTERÝ Z NICH JE UČITEL?
PŘEJI HODNĚ ŠTĚSTÍ.VÍTĚZE ODMĚNÍM.

Něco o něm....

14. května 2008 v 8:24


Pravé jméno:Artis Leon
Datum narození: 01.08.1963
Místo narození: Compton, Kalifornie, USA
Znamení: Lev
Jako mladý kluk byl vysoce inteligentní a knihomol,který měl život často obtížný.Jeho rodiče se rozvedli když mu bylo 11 a v 17 letech strávil několik měsíců ve vězení za krádež.
Začínal se skupinou WORLD CLASS WRECKIN' CREW.Většina COOLIOVÝCH hitů byli ,,bohaté'',honící se za zábavou a jeho náladový takt v songu GANGSTA'S PARADISE.Skladba GANGSTA'S PARADISE získala veliký ohlas,byla to titulní píseň filmu z roku 1995(první pozice v USA i v Anglii).Další hit v roce 1997 OH LA LA.
Nejen že je suprovej RAPER tak je i herec.Hrál ve filmech:Dracula 3000,Gang Warz.....

Coolio

14. května 2008 v 7:43

Když jsem procházel přes údolí stínů a smrti,díval jsem se na svůj život a byl jsi vědom,že není kam utéct.Už příliž dlouho jsem drzý a šťastný,i když si má máma myslela,že jsem ztratil rozum,ale já jsem nikdy neublížil tomu,kdo si to nezasloužil.Chováš se jako punker,víš že to tak nejde,radši dávej pozor na to co říkáš a kam jdeš,nebo ty a tvoji přátelé budou srovnáni se zemí.Nenávidim tuto cestu,ale musím jí nějak přeběhnout,jako by měli vzdechnout,viděl jsem se v dýmu pistole...blázen.Jsem tip gangstera,kterého malí usmrkanci obdivují,ale já na kolenách v noci,říkám modlitbu k světlům ulice.
Refrén:Ti kdo jsi chtějí promarnit životy,žijí v ráji zločinců (2x).My už marníme život v ráji zločinců (2x).
Ovládají situaci,nutí mě přetvařovat se,nemůžem žít normální život,když už jsem vzbudil pozornost,proto mě teď podrazí mafie.Ve snech mě pronásledují scény z filmu,jsem vzdělaný blázen.Dostaň mi do roku všech 10 s leskem v mých očích,opustil jsem zločince pomocí rvačky.Moji přátelé jsou na dně tak vyburcuj ve mě zlost...blázen.Smrt neznamená nic,srdce bude bít dále,budu dále žít svůj život,a nebo zemřu,co já vím.Je mi 23,ale 24 se asi nikdy nedožiju,ani nevím jak to vše vlastně chodí.Řekni mi,proč jsem tak slepý k nim,když jediní kdo tu trpí,jsme my dva.
Refrén
Moc a peníze,peníze a moc.Minuta po minutě,hodina po hodině.Každý pospíchá,ale nikdo neví kam.Každý ví o co jde v kuchyni,ale nikdo neví co se tam vaří.Říkají musíš se ještě učit,ale nikdo nechce učit mě.Když oni tomu nerozumnějí,jak to chtějí vysvětlit mě.Zdá se,že nemůžu.Zdá se,že to neudělají.Zdá se,že mi budou vzdorovat.To proto vím,že muj život nebude nikdy šťastný...blázen.
Refrén
Řekni mi proč jsem tak slepý k nim,když jediní kdo tu trpí,jsme my dva.(2x).

Fotečky

13. května 2008 v 17:04


)Francouzský buldoček je pes výrazného vzhledu i charakteru, s velkou sílou osobnosti. Má výrazný smysl pro humor, k smrti rád si hraje, tropí různé žertíky a je pro každou lumpárnu.
Je trochu paličatý, ale tak okouzlujícím způsobem, že mu mnohé projde.
Je to bonvián, milovník života, který má rád své pohodlí, teplo, sucho a útulno, ocení dobré jídlo i chutný pamlsek. Přesto však zůstává psem v pravém smyslu slova. Je dobrým a spolehlivým hlídačem.
Není od přírody rváč, není ustrašený, lekavý nebo hysterický. Po většinu času z buldočka vyzařuje klid, pohoda, dobrá nálada a sympatický nadhled. Učení mu nečiní problémy, poměrně rychle si osvojí základní civilizační návyky, ale k soustavnému výcviku projevuje nechuť. Buldoček je rád centrem veškerého dění, umí být pořádně žárlivý. Dokáže se výborně začlenit do rodiny s dětmi, které nesmírně miluje.
Při běžném životě buldočci nekladou na svého majitele žádné přehnané nároky, nevyžadují dlouhé procházky ani každodenní péči o srst, nebývají vybíraví v jídle a jejich výchova není složitá. S křikem ani tělesnými tresty člověk u nich neuspěje.
Buldočci si rádi hrávají s dětmi i dospělými, s jinými psy i s kočkami. Jsou zábavní, vynalézaví, nápadití.
S buldočkem nikdy nebudete mít nouzi o společnost. Jakmile s ním vyrazíte na procházku, můžete si být jisti, že se s vámi každou chvíli dá někdo do řeči. Tito malí klauni k sobě svým nezaměnitelným vzhledem i žertovným chováním spolehlivě přitahují zájem lidí.
Navíc jsou většinou velmi společenští a přátelští.
Francouzský buldoček je ideální pes pro ty, jimž učarovala velká, silná a masivní plemena, ale nemají pro jejich držení dostatek prostoru, finančních prostředků, zkušeností ani fyzických sil.
Do buldočků se zkrátka zamiluje snad každý, kdo se s nimi blíže seznámí.